Про готель - Фортеця Залізний порт

Приватний пансіонат Фортеця запрошує комфортно відпочити на Чорному морі в курортному селищі Залізний порт. Розташування: готель знаходиться в центрі курортного селища Залізний Порт і в 90 км від ж/д станції р. Херсон. Дата відкриття - 2006 рік, дата останнього ремонту - 2019 рік. Пансіонат складається з двох 2-х поверхових будинків, одного 3-х поверхового будинку та одного 4-х поверхового будинку. Басейн (17м х 8м) : відкритий ( 136 кв. м, глибина 1. 85/1. 65 м з гідромассажерами ) Ресторан: розташований на території пансіонату. Проживання: в номерах класу люкс, напівлюкс і стандарт з усіма зручностями.

Умови проживання

Умови проживання в Пансіонаті Фортеця Залізний порт
Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 10:00
Скасування бронювання Правила відміни броні, а також передоплати залежать від конкретної категорії номера та вибраного тарифа. Щоб дізнатися інформацію, рекомендуємо при виборі номера ознайомитися з умовами бронювання.

Правила та умови

1. Працюємо цілодобово та без вихідних. І без свят.
2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без великих домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому Готелі.
3. No Smoking — це не просто табличка або нічого не варта прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли.
4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.
5. Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 15% вартості проживання. Правила скасування бронювання і повернення передоплати: При скасуванні бронювання більш ніж за 14 - 30 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менше, ніж за 30 календарних днів готель не повертає передоплату.

TravelLine: Аналитика